BEL
†Бог любіць цябе такім, які ты ёсць! †Хрыстос дабравольна пайшоў на крыж за твае правіны †Смерць пераможана! † Найбольш просты шлях да святасці - не асуджай! †Ісус шукае і чакае цябе! †Хрыстос уваскрос! †Д'ябал не можа зрабіць пекла прывабным, таму ён робіць прывабнай дарогу туды

У Гомелі прадоўжаны конкурс аб'яваяў «ад Езуса»

Банэр з лепшым варыянтам будзе размешчаны на ўваходзе ў касцёл.

Гомельская каталіцкая парафія разам з Katolik.life ладзіла конкурс на самую крэатыўную аб'яву ад імя Госпада Езуса Хрыста. Планавалася, што банэр з лепшым варыянтам будзе размешчаны на фасадзе касцёла па вул. Савецкай з левага боку ад галоўнага ўваходу ў храм - з правага боку ад ўваходных дзвярэй вывешаны вобраз Езуса Міласэрнага.

На конкурс паступіла шмат выдатных варыянтаў. Аднак пераможцаў пакуль так і не вызначылі. Справа ў тым, што пасля аналізу дасланых варыянтаў, пасля разважанняў і нарадаў, у парафіі прынялі рашэнне аб тым, што ідэя не зусім дакладна перадаецца праз прыдуманыя аб'явы. Хто, як не сам Езус, мог зрабіць лепшую аб'яву ад свайго імя?

Таму вырашана, што на банэры будзе размешчана цытата з Евангелля. А вось якая? У гэтым паспрабуем вызначыцца ў другім этапе нашага конкурсу. А пакуль публікуем ідэю ад Katolik.life -

«Прыйдзіце да Мяне, усе спрацаваныя і абцяжараныя, і Я супакою вас...»

Last modified onНядзеля, 30 Верасень 2018 21:56
Каментары   
+3 #25 Игорь 2018-10-05 14:19
А если так?
Сниму жилплощадь в ТВОЕМ сердце. Чистоту, любовь, радость и вечное жилье в Небе гарантирую! Твой Иисус.
Цытаваць | Паведаміць мадэратару
+3 #24 Vasil Z. 2018-08-25 10:50
Христианство, как ветряная оспа, если вы имеете его, вы можете дать его другим.
Если у вас был понедельникам всю неделю, вам нужно наше воскресенье.
Цытаваць | Паведаміць мадэратару
+2 #23 Алена 2018-08-19 22:33
Запрашаю разам са мной ў цікавае падарожжа да Валадарства Нябеснага. Сумна не будзе.

цана: Усе аплачана.
калі: Сёння.

Ваш Езус.
Цытаваць | Паведаміць мадэратару
+2 #22 Аляксей 2018-08-19 02:05
Куды ідзеш???
Езус тут!!!
Ён чакае цябэ!!!
Каб цябэ збавіць!!!
Цытаваць | Паведаміць мадэратару
+1 #21 ОКСАНА 2018-08-16 21:49
ВЕРНИТЕСЬ К ЛЮБЯЩЕМУ ОТЦУ ЧЕРЕЗ ПОКАЯНИЕ И ПРИМИРЕНИЕ...
Цытаваць | Паведаміць мадэратару
+10 #20 Zina 2018-08-16 14:30
Концепция банера проста и в то же время с изюминкой. Дело в том, что падающий дух человека от горя или от безнадежности на банере вырезается, что придает больше полета и воздушности. Далее стоит присмотреться, всего то надо открыть глаза и ты увидишь помощь. Бог поможет!



Цытаваць | Паведаміць мадэратару
+1 #19 admin 2018-08-15 14:14
Цытую VOLVST:
Доброго времени суток. Скажите, а на какой адрес отправлять маеты баннера? И, актуально ли это на данный момент времени.
Спасибо.

Доброго! Вообще, сначала думали выбрать слоган, а затем уже делать макет банера. Но если у вас уже есть готовый вариант, пожалуйста, напишите нам через соцсети - ссылки указаны вверху этой страницы, рядом с логотипом.
Цытаваць | Паведаміць мадэратару
+2 #18 VOLVST 2018-08-15 01:05
Доброго времени суток. Скажите, а на какой адрес отправлять маеты баннера? И, актуально ли это на данный момент времени.
Спасибо.
Цытаваць | Паведаміць мадэратару
+2 #17 Николай 2018-08-12 10:30
Выбирая в жизни путь, неплохо в гости ко мне заглянуть!
Цытаваць | Паведаміць мадэратару
+2 #16 Николай 2018-08-12 10:23
1. Желаешь зажечь своё сердце? Тогда тебе сюда. Искорка веры в подарок!
2. Я друг, который всегда онлайн – давай общаться!
Цытаваць | Паведаміць мадэратару
Дадаць каментарый

Ахоўны код
Абнавіць